KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15522098
nr 1552 2098
Ulla Fries
(f. 1946), Sverige
Etsning, "I Skogsbrynet". Signerad, numrerad 50ex, daterad -76. Bildmått: 20,5x19,5, yttermått inklusive ram: 39x36
Ulla Fries, svensk bildkonstnär född i Uppsala 1946.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 17 juli 2023
kl 20:43:16
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr